Klimatyzacje

– Profesjonalny dobór urządzeń –
– Różne rodzaje klimatyzacji –
– Fachowy i terminowy montaż –

Co warto wiedzieć zanim zdecydujesz się na zakup klimatyzacji?

Za Ciepło? Zamów klimatyzajcę!

Oprócz szeroko pojętego chłodnictwa jesteśmy w stanie zaoferować Państwu także montaż klimatyzacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym temacie oferujemy profesjonalny dobór urządzeń klimatyzacyjnych znanych producentów takich jak Haier czy Sinclair.

Wielkość pomieszczenia, rodzaj ścian, ilość okien oraz wiele innych rzeczy mają wpływ na proces doboru odpowiedniej klimatyzacji! To wszystko ma wpływ na to, czy system będzie wydajny i energooszczędny. Prawidłowy dobór urządzeń przełoży się na odpowiedni komfort termiczny oraz niskie rachunki za zużycie energii elektrycznej!

Chłodzenie i grzanie w jednym!

Technologia cały czas się rozwija! Wszystkie klimatyzacje, które posiadamy w ofercie mogą służyć za źródło chłodu w lato oraz źródło ciepła w zimę! Dzięki różnym rozwiązaniom, jakie producenci stosują w swoich urządzeniach, możliwe jest także grzanie klimatyzacjami w sezonie zimowym bez narażania się na wysokie rachunki za energię elektryczną!

Posiadamy szereg lokalizacji, które są ogrzewane tylko klimatyzacjami. Odczyty z podliczników wskazują na to, że ogrzewanie np. sklepu klimatyzacją jest najtańszym źródłem ogrzewania na rynku! Warunkiem jest dobranie i zastosowanie odpowiednich urządzeń oraz prawidłowe usytuowanie i montaż w obiekcie!

RODZAJE KLIMATYZACJI

Oferujemy klimatyzacje różnego typu:

– Klimatyzacja przyścienna – Najczęściej spotykany rodzaj klimatyzacji w domach jednorodzinnych, biurach czy mniejszych lokalach.

– Klimatyzacja Kasetonowa – Większy model klimatyzacji często spotykany na sklepach czy salach weselnych, cechuje się większymi mocami oraz nadaje się świetnie do ogrzewania większych obiektów  przez cały rok!

– Klimatyzacja kanałowa – Najlepszy system klimatyzacji jeśli jest poddasze, sufit techniczny lub inne miejsce na schowanie centrali. Brak silnego nadmuchu, komfort termiczny i możliwość dobrego wysterowania.

– Klimatyzacja przypodłogowo przysufitowa – Jak nazwa wskazuje, rodzaj klimatyzacji, który można montować zarówno przy podłodze lub suficie. Urządzenia zaczynają się od małych jednostek kompaktowych, po bardzo duże jednostki przemysłowe.

– Klimatyzacja typu Multi Split – Rozwiązanie pozwalające podłączyć do jednej jednostki zewnętrznej dowolne jednostki wewnętrzne wymienione powyżej. Nie chcesz mieć dużo agregatów na domu? To rozwiązanie może być dla Ciebie!

 – Systemy MRV oraz SDV – Duże systemy klimatyzacyjne przeznaczone na obiekty wielko powierzchniowe.

FAQ

Zanim się z nami skontaktujesz

Wiele pytań, które nam stawiacie jak w każdym biznesie są powtarzalne – sprawdź ich listę poniżej, może w szybki sposób pomoże Ci to rozwiać wątpliwości i pozwoli wypełnić formularz zapytania ofertowego jeszcze lepiej.

Jakie funkcje posiadają klimatyzacje?

Do najbardziej podstawowych i najczęściej spotykanych funkcji w klimatyzacjach należą: Chłodzenie, grzanie, osuszanie. Modeli klimatyzacji jest mnóstwo i każda różni się funkcjami i parametrami jakie oferuje producent w danym modelu. 

Jakich producentów Państwo oferujecie?

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w montowaniu klimatyzacji współpracujemy z dwoma firmami. Jest to producent Haier oraz Sinclair. 

Czy jest możliwa wycena bez oględzin lokalu?

Wszystko jest możliwe! Ale odradzamy i nie stosujemy takich praktyk! Pomiary i oględziny danego pomieszczenia czy całego obiektu pozwalają nam na poprawny dobór urządzeń, rozplanowanie tras instalacji klimatyzacyjnych oraz elektrycznych oraz odpowiednie doradztwo w doborze odpowiedniego urządzenia.

Czy wykonujemy montaż klimatyzacji dla klientów indywidualnych?

Tak. Jak najbardziej jest taka możliwość! 🙂

Zapoznaj się ze szczegółami naszych innych rozwiązań

Instalacje chłodnicze

Indywidualne i przemysłowe

Komory chłodnicze i mroźnicze

Obniżamy zużycie energii

Klimatyzacje

Profesjonalny dobór urządzeń

Różne rodzaje klimatyzacji

Fachowy i terminowy montaż

Regały

Suche (metalowe)

Do komór chłodniczych

Zabudowy i meble z płyty meblowej

Zabudowy regałów

Lady

Stoiska

Wiele innych

Meble ze stali nierdzewnej

Meble sklepowe

Meble dla gastronomii

Realizacji każdego pomysłu

Oświetlenie sklepów

Poprawa ekspozycji produktów

Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż

Pozostałe elementy wyposażenia

Krajalnice

Pakowarki

Wiele innych

Wizualizacje 3D

Duża szczegółowość

Dokładny plan sklepu

Oszczędność

Instalacje elektryczne

Dla Chłodnictwa

Dla Sklepów

Kompensacja energii biernej

Z kim współpracujemy

Lojalność

Transparentność

Terminowość