Instalacje elektryczne

– Dla Chłodnictwa –
– Dla całych sklepów –
– Kompensacja energii biernej –

Co warto wiedzieć o instalacji elektrycznej w Twoim sklepie przed wyborem wykonawcy.

NOWA INSTALACJA ELEKTRYCZNA

Dobrze wykonana instalacja elektryczna to gwarancja bezpieczeństwa ludzi, budynku oraz sprzętu ponadto jest to podstawa prawidłowego działania urządzeń elektrycznych w obiekcie. Dlatego wykonujemy dla Państwa instalacje elektryczne od podstaw zarówno dla chłodnictwa jak i całych sklepów.

Każda instalacja zaczyna się od poznania specyfiki obiektu oraz wykonania planu i projektu, następnie wykonywana jest instalacja której zakończeniem jest wykonanie pomiarów oraz sporządzenie protokołów odbiorczych. Zapewniamy również pełne wsparcie techniczne po zakończeniu inwestycji.

MODERNIZACJA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ

Nie każdy obiekt wymaga stworzenia nowej instalacji, czasami wystarczająca jest tylko modernizacja bądź niewielka rozbudowa. Również takie prace wymagają indywidualne podejścia i zaplanowania, aby instalacja mogła prawidłowo funkcjonować.

Wykonanie modernizacji instalacji pozytywnie wpłynie na wygodę użytkowania, bezawaryjność oraz bezpieczeństwo. W przypadku wadliwej bądź źle zaplanowanej instalacji elektrycznej mogą występować również uszkodzenia podłączonych do niej urządzeń!

ROZWIĄZANIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Poza prawidłowym zaplanowaniem i wykonaniem instalacji duże znaczenie odgrywają zastosowane podzespoły, dlatego bazujemy na podzespołach najwyższej jakości. Aparatura zabezpieczająca którą można znaleźć w naszych rozdzielnicach pochodzi od uznanych światowych producentów takich jak: EATON, HAGER, LEGRAND, DEHN, a stosowane przez nas okablowanie dostarczane jest przez firmy NKT, ELPAR oraz BITNER.

OSZCZĘDNOŚCI ENERGII A INSTALACJA ELEKTRYCZNA

Problem z którym mogą zmagać się właściciele sklepów to duże zużycie energii elektrycznej, a co za tym idzie wysokie koszty prowadzenia działalności. Mimo zastosowania energooszczędnych rozwiązań oraz inwestycji w odnawialne źródła energii, może się okazać, że rachunki nie zmalały. Przyczyną może być źle zaplanowana instalacja lub coraz bardziej dotkliwa jeśli chodzi o koszta, energia bierna za którą należy uiścić bardzo wysokie opłaty do dostawcy energii.

Posiadamy gotowe rozwiązanie oraz doświadczenie w ich implementacji, które umożliwiają kompensację energii biernej oraz poprawę jakości energii elektrycznej w obiekcie, co bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów zawartych w rachunkach za prąd.

 

Zapoznaj się ze szczegółami naszych innych rozwiązań

Instalacje chłodnicze

Indywidualne i przemysłowe

Komory chłodnicze i mroźnicze

Obniżamy zużycie energii

Klimatyzacje

Profesjonalny dobór urządzeń

Różne rodzaje klimatyzacji

Fachowy i terminowy montaż

Regały

Suche (metalowe)

Do komór chłodniczych

Zabudowy i meble z płyty meblowej

Zabudowy regałów

Lady

Stoiska

Wiele innych

Meble ze stali nierdzewnej

Meble sklepowe

Meble dla gastronomii

Realizacji każdego pomysłu

Oświetlenie sklepów

Poprawa ekspozycji produktów

Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż

Pozostałe elementy wyposażenia

Krajalnice

Pakowarki

Wiele innych

Wizualizacje 3D

Duża szczegółowość

Dokładny plan sklepu

Oszczędność

Instalacje elektryczne

Dla Chłodnictwa

Dla Sklepów

Kompensacja energii biernej

Z kim współpracujemy

Lojalność

Transparentność

Terminowość