Instalacje chłodnicze

– Indywidualne i przemysłowe –
– Komory chłodnicze i mroźnicze –
– Obniżamy zużycie energii –

Co warto wiedzieć o instalacjach chłodniczych?

CHŁODNICTWO

Chłodnictwo to kolejna dziedzina kompleksowego wyposażenia sklepów, którą się zajmujemy. Od 10 lat dostarczamy Państwu najnowsze technologie chłodnicze, będąc jednocześnie prekursorem agregatów inverterowych na Polskim rynku kilkanaście lat wstecz!

Chłodnictwo jest jednym z najtrudniejszych działów jeśli chodzi o wyposażanie sklepów lub innych obiektów o charakterystyce przemysłowej. Każdy, nawet mały, błąd będzie  decydował o prawidłowym lub nieprawidłowym działaniu całego systemu chłodniczego. Dlatego tak ważne jest rzetelne i indywidualne podjeście do każdego tematu!

W TomMar nie ma drogi na skróty! Wszystkie instalacje chłodnicze są wykonane na wysokiej jakości rurach przeznaczonych do chłodnictwa oraz jest zastosowana odpowiednia izolacja kauczukowa. Stosowanie się do najbardziej restrykcyjnych przepisów UE oraz wprowadzanie przez nas innowacyjnych rozwiązań niesie za sobą oszczędności w energii elektrycznej oraz bezproblemowe działanie urządzeń chłodniczych przez wiele lat!

Oszczędności w energii elektrycznej dzięki nowym rozwiązaniom chłodniczym!

W dobie ciągle rosnących cen za energię elektryczną inwestycja w najnowsze technologie chłodnicze coraz bardziej się opłaca!

Stosując odpowiednio dobrane agregaty inverterowe, montując zawory AKV, wybierając odpowiednie meble chłodnicze, zachowując najwyższe standardy instalacji chłodniczych i elektrycznych jesteśmy w stanie zmniejszyć Twoje rachunki za energię elektryczną nawet o 50%

Na potwierdzenie naszych słów, jesteśmy w stanie podać kilkanaście przykładów, że inwestycja w najnowsze technologie może się zwrócić nawet w 3 lata! Posiadamy szereg danych z podliczników na bieżąco monitorowanych w systemach monitoringu chłodniczego! 

Monitoring urządzeń chłodniczych

Na osobny podpunkt zasługuje monitoring urządzeń chłodniczych!

Jesteśmy w stanie Państwu zaoferować nowoczesne rozwiązanie firmy Dixell z zakresu monitorowania urządzeń chłodniczych. Urządzenia chłodnicze oraz agregaty chłodnicze mogą zostać doposażone w odpowiednie sterowanie, instalację komunikacyjną oraz centralę monitoringu.

Połączenie tych wszystkich elementów pozwala nam sterować każdym meblem chłodniczym z dowolnego miejsca na świecie! Ponad to jesteśmy w stanie zobaczyć odczyty nawet kilka lat wstecz, sprawdzić wszystkie nieprawidłowości oraz usunąć 90% awarii urządzeń zdalnie z poziomu komputera.

Cały system można doposażyć w moduł GSM SMS i wysyłać alarmy nie tylko na e-mail ale także SMS. Na uwagę zasługuje także funkcja prowadzenia elektronicznego HACCP z przyjazną dla oka szatą graficzną i odczytami temperatur nawet co godzinę. 

ZAKRES USŁUG

Nasza oferta z zakresu chłodnictwa jest bardzo szeroka! Jesteśmy w stanie Państwu zaoferować m. in:

– Kompleksowe instalacje chłodnicze

– Kompleksowe instalacje mroźnicze

– Agregaty inverterowe wiodących firm takich jak AREA oraz Igloo

– Urządzenia chłodnicze i mroźnicze

– Komory chłodnicze i mroźnicze

– Odzysk ciepła odpadowego z agregatów chłodniczych

– Monitoring chłodniczy

– Kompleksowy serwis i dokumentacja!

FAQ

Zanim się z nami skontaktujesz

Wiele pytań, które nam stawiacie jak w każdym biznesie są powtarzalne – sprawdź ich listę poniżej, może w szybki sposób pomoże Ci to rozwiać wątpliwości i pozwoli wypełnić formularz zapytania ofertowego jeszcze lepiej.

Czy oferujemy używany sprzęt chłodniczy?

Generalnie w 99% przypadków po przedstawieniu korzyści płynących z nowych ekologicznych rozwiązań klienci decydują się na sprzęt nowy. Używany sprzęt oferujemy w bardzo ograniczonym zakresie jeśli chodzi o chłodnictwo. 

Czy jesteśmy zainteresowani kupnem używanych podzespołów do chłodnictwa?

Kierowanych jest do nas dosyć dużo zapytań w tym temacie. Nasza polityka jest oparta na najnowszych rozwiązaniach. Nie jesteśmy zainteresowani odkupywaniem starych sprężarek lub agregatów chłodniczych, ponieważ kłóciłoby się to z całą naszą polityką firmy! 

Ile jestem w stanie zaoszczędzić na prądzie?

Odpowiedź jest prosta, bardzo dużo! Zachęcamy do podjęcia rozmów z nami to wyjaśnimy temat, ponieważ jest bardzo rozległy i wiele czynników ma wpływ na oszczędności energii elektrycznej. 

Zapoznaj się ze szczegółami naszych innych rozwiązań

Instalacje chłodnicze

Indywidualne i przemysłowe

Komory chłodnicze i mroźnicze

Obniżamy zużycie energii

Klimatyzacje

Profesjonalny dobór urządzeń

Różne rodzaje klimatyzacji

Fachowy i terminowy montaż

Regały

Suche (metalowe)

Do komór chłodniczych

Zabudowy i meble z płyty meblowej

Zabudowy regałów

Lady

Stoiska

Wiele innych

Meble ze stali nierdzewnej

Meble sklepowe

Meble dla gastronomii

Realizacji każdego pomysłu

Oświetlenie sklepów

Poprawa ekspozycji produktów

Profesjonalne doradztwo

Fachowy i terminowy montaż

Pozostałe elementy wyposażenia

Krajalnice

Pakowarki

Wiele innych

Wizualizacje 3D

Duża szczegółowość

Dokładny plan sklepu

Oszczędność

Instalacje elektryczne

Dla Chłodnictwa

Dla Sklepów

Kompensacja energii biernej

Z kim współpracujemy

Lojalność

Transparentność

Terminowość